Zarządzanie pracownikami

Dodawanie pracownika

Dodawanie pracownika

Tomasz Cybulski
1 miesiąc temu

Aby dodać pracowników w lewym menu wybierz opcję klub pracownicy dodaj nowego. W kolejnym kroku przejdziesz do formularza dodawania nowego pracownika. Tworzenie nowego pracownika należy rozpocząć od wprowadzenia adresu e-mail, dzięki czemu możliwe jest zweryfikowanie czy użytkownik nie posiada już konta w systemie i ewentualne zaproszenie go do Twojego klubu. Jeżeli użytkownika nie ma jeszcze konta w systemie, stwórz go ustalając mu rolę w klubie, a następnie nadając imię, nazwisko, e-mail oraz login i hasło. Ponadto możesz uzupełnić takie dane jak: datę urodzenia, narodowość, płeć czy numer telefonu.

Jeżeli podałeś adres e-mail trenera, to na podany adres e-mail przesłany zostanie login i hasło. Pamiętaj, jeżeli trener posiadał już wcześniej swoje indywidualne konto konto w ProTrainUp lub pracował w innym klubie pracującym na systemie ProTrainUp, a chcesz by pracował teraz jako trener w Twoim klubie, napisz do nas.

121.png

Poza ręcznym dodawaniem pracowników, podobnie jak to miało miejsce w przypadku zawodników, masz możliwość importu pełnej listy swoich pracowników w formie pliku xls. Aby dodać pracowników z pliku, wybierz z lewego menu klub pracownicy import pracowników.

Wgraj plik xls, xlsx, ods, odsx lub csv (kodowanie UTF-8) z listą pracowników. Dane pracownika muszą znajdować się w osobnych kolumnach (kolejno imię, nazwisko, e-mail). Maksymalna liczba wierszy to  50. Minimum danych do utworzenia użytkownika, to imię i nazwisko oraz opcjonalnie adres e-mail.