Obiekty i rezerwacje

Dodawanie obiektu

Dodawanie obiektu

Tomasz Cybulski
1 miesiąc temu

Obiekt to nadrzędny element/obiekt/adres, do którego będziesz dodawał konkretne pod-obiekty. Najlepszym zobrazowaniem tej zależności jest sytuacja, gdzie obiektem nadrzędnym jest centrum treningowe, a jego pod-obiektami są: boisko nr 1, boisko nr 2, hala sportowa, itd. Obiektem określamy też centra sportowe, budynki, szkoły, orliki. Jeżeli chcesz dodać prostą lokalizację np. orlik z jednym boiskiem traktuj obiekt jako adres, a w drugim kroku dodaj tylko jeden pod-obiekt o typie "Boisko".

Aby dodać nowy obiekt wejdź w lewym menu w klub obiekty i rezerwacje dodaj obiekt. Po kliknięciu w link, zostaniesz przeniesiony do formularza dodawania obiektu.

127.png

W formularzu masz do uzupełnienia kilka istotnych pól, z czego obowiązkowe oznaczone zostały symbolem gwiazdki. Pierwsze z nich to wybór typu obiektu. Do wyboru masz m.in. stadion, centrum treningowe, szkoła, itd. Kolejnymi polami do uzupełnienia jest nazwa obiektu oraz opcjonalny opis. Następnie określ czy obiekt należy do klubu, jeżeli tak wybierz osobę kontaktową jeżeli nie, podaj dane właściciela obiektu i osoby kontaktowej. W ostatnim kroku uzupełnij adres pod którym znajduje się obiekt, minimum to dane ogólne (miasto i kod pocztowy), ale zalecany jest pełny adres dzięki czemu będziemy mogli wyświetlić dokładniejsze wskazówki dojazdu.